Kur do martohesh? Kështu përgjigjet Eranda Libohova

Kliko per me shume info

Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët.

E ftuar në një emision Eranda u pyet se kur ka ndërmënd të bëhej nuse dhe përgjigja e saj ishte epike.

Kliko per me shume info

Eranda Libohova deklaroi se edhe pse ia kanë tërhequr hundën shumë nuse, ende nuk ka martesë në horizont.

“Plasa duke martuar gjithë botën, nuset ma kanë tërhequr hundën, por aha…”, tha këngëtarja e famshme.

Eranda shtoi se është shumë e lumtur: “Dikush e gjen lumturinë te partneri, ndërsa unë jam e lumtur me qetësinë dhe ekuilibrin në jetë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.