Kur Ami i Ermalit përkujdeset ndaj vetes

Kliko per me shume info

Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar.

Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe duket se po shijon çdo pjesë të saj.

Kliko per me shume info

Edhe pse shtatzën Ami nuk e lë pas përkujdesin ndaj vetes. Ajo siç duket e ka nisur këtë mëngjesduke ju përkushtuar pak vetes.

Amarda shfaqet me nje maskë në fytyrë për tu dukur më e frekët. Me sa duket kjo shtatzëni i ka dhënë mjaft nur Amit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.