Kujt ia priste mendja! Rihanna dhe futbollisti i famshëm shqiptar janë miq të ngushtë

Kliko per me shume info

Futbollisti i famshëm shqiptar, i cili është pjesë e ekipit të Arsenalit është fotografuar me këngëtaren me famë botërore, Rihanna.

Ekipi i Arsenalit në të cilin luan edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, shënoi fitore ndaj Evertonit me rezultat 5: 1. Gjatë kësaj ndeshje ishte prezente Rihanna, që padyshim ishte e ftuara më speciale.

Kliko per me shume info

Këngëtarja bën tifo për ekipin e Arsenalit, dhe pas ndeshjes ka pozuar me futbollistin shqiptar. Ky fundit në rrjetet sociale ka postuar një fotografi me Rihannën, të cilën e ka falënderuar për mbështetjen e cila duket të ketë qenë fatsjellëse.

Mesa duket, marrëdhënia mes tyre është shumë e mirë, dhe pse jo, mund të jenë edhe miq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.