Kuçovë/ Sekuestrohen 60 kg drogë, arrestohet një person, ja emri

Kliko per me shume info

60 kg drogë janë sekuestruar në qytetin e Kuçovës, dhe poseduesi i drogës është vënë në pranga.

Policia bën me dije se personi i arrestuar është shtetasi Pëllumb Marra, 58-vjeç, banues në Kozare.

Kliko per me shume info

Arrestimi i 58-vjeçarit është bërë në kuadër të operacionit “Kozare”.

Detaje të reja priten të publikohen nga policia, sakaq grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe nëse ka persona të tjerë të përfshirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.