Korçë/ Humb kontrollin e mjetit, bie nga ura 40-vjeçari

Një 40 vjeçar ka pësuar një aksident të rënë në Korçë, teksa ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë nga një urë.

Policia bën me dije se më datë 11.02.2018, jemi njoftuar se shtetasi R.B, rreth 40 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Nissan” me targa AA 025 GR, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë nga ura në fshatin Polenë.

LEXO EDHE:  Akuzohet për korrupsion ish-nëndrejtori i burgjeve, ja masa e dënimit nga Prokuroria
Kliko per me shume info

Për pasojë ka marrë dëmtime vetë drejtuesi i mjetit, i cili u transportua për në Spitalin e Korçës ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here