Komandimi, ja kush është Drejtori i ri i policisë së Tiranës

Komandohet në detyrë drejtori i ri i policisë së Tiranës.

Mësohet se Dhimitraq Ziu ka marrë detyrën e kreut të ri të policisë së kryeqytetit.

Kliko per me shume info

Ai ka marrë funksionin në vendin e mbetur vakant pas largimit të Ardi Veliut nga drejtimi i policisë së Tiranës.

Dy ditë më parë Veliu u emërua drejtor i përgjithshëm i policisë së shtetit.

LEXO EDHE:  Video e re shokuese, momenti kur i riu del nga makina që sapo ka shpërthyer në Fier

Deri më sot, Ziu mbante detyrën e zv/drejtorit për Rendin dhe Sigurinë në policinë e kryeqytetit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here