Klaudia Pepa vjen në Tiranë, zgjedh të drekojë me këta miq

Kliko per me shume info

Bukuroshja Klaudia Pepa po njeh kulmin e karrierës së saj, duke performuar çdo javë në televizionet italiane, ndërkohë që ajo ka edhe shkollën e saj të baletit në Itali.

Klaudia është mjaft aktive në rrjëtet e saj sociale si dhe me fansat e saj.Ajo pothuajse publikon çdo aktivitet nga jeta e saj në Instagram.

Kliko per me shume info

Së fundmi Klaudia ka lënë pas Italinë, dhe si duket do kalojë pak ditë në Tirane.

Gjithashtu ajo ka takuar edhe miq e kolegë të saj balerinë Graciano Taganin dhe Adel Lami me të cilët edhe ka drekuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.