Klaudia Pepa i sfidon të gjithë, tregon çantën 17 mijë dollarëshe

Kliko per me shume info


Balerina Klaudia Pepa duket se po kalon një kohë mjaft të mirë në Itali.

Ndonëse fusha e artit është e vështirë në secilin vend të botës, talenti i balerinës shqiptare siç duket nuk ka njohur barriera dhe kjo e fundit nuk po i kursen vetes as produktet më luksoze në treg.

Kliko per me shume info

Në foton e fundit që Klaudia ka postuar vetëm disa orë më parë, sytë na shkuan menjëherë tek çanta që mban në dorë. Nuk është vetëm një çantë në fakt, por është çanta më e lakmuar në botë: një Hermes Birkin ngjyrë rozë e lehtë, prodhuar së fundmi nga kompania e mirënjohur.

Me një kërkim të thjesht në ‘Google’, mund të gjeni se në rastin më të mirë, kjo çantë shitet 17.000 dollarë (dhe kjo në SHBA pasi në Europë zakonisht, çmimet e tyre janë edhe më të “kripura”)

Nëse eksplorojmë edhe pak më shumë në profilin e Klaudias do të vëmë re se balerina është e apasionuar pas çantave të mira pasi ajo numëron edhe disa ‘Chanel’, sigurisht luksoze edhe pse jo në standardin e Hermes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.