Klaudia e zhveshur në vaskë tregon si festoi e vetme, fansat e nxjerrin bllof

Që prej ndarjes nga bashkëshorti Albi Nako, Klaudia Pepa është në qendër të vëmendjes nga ana e mediave rozë.

Ajo është kritikuar së tepërmi për ndarjen e saj, por balerina ka vazhduar jetën pa ja u vënë veshin komenteve negative.

Kliko per me shume info

Por ditën e sotme, Klaudia ka habitur ndjekësit në rrjetet sociale, me një foto ku shihet tërësisht e zhveshur, e ulur në një vaskë të zbrazët, duke mbajtur një shishe shampanjë në duar.

LEXO EDHE:  Blerina Bombaj na njeh me të atin dhe tregon historinë e tij të dhimbshme

“E vetme #shënvalentin”, ka shkruar balerina e famshme, duke zbuluar kështu se festën e të dashuruarve e ka kaluar vetëm.

Megjithatë, komentuesit kanë vënë re një tjetër detaj të dyshimtë. “Po foton kush ta bëri?”, kanë komentuar disa prej tyre, duke nxjerrë në pah se në fakt Klaudia nuk paska qenë dhe aq vetëm.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here