Kim masakrohet nga fansat, merr vajzën t’i bëjë foto nudo

“Tani asaj po i bën foto provokative vajza e saj”.

Kliko per me shume info

Kështu kanë shkruar mediat sot për Kim Kardashian pasi që ajo postojë një foto topless që tha e ka bërë vajza e saj katër vjeçare North.

Por, mediat janë treguar të ashpra me Kim pasi që thonë se ajo po shfrytëzon vajzën e saj për gjëra të këtilla.

LEXO EDHE:  I ftoi në emision Blunt dhe Real 1 'degjenerojnë' KEQAZI Ermal Mamaqin: Ti je një p...

Nëna e tre fëmijëve është fotografuar duke hequr jelekët nga vajza e saj katër vjeçare dhe këtë foto e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

E për çudinë e të gjithëve atë e kanë pëlqyer edhe Kris Jenner dhe Emily Ratajkowski.

Por, të tjerët pa asnjë dyshim e kanë kritikuar lëvizjen e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here