“Kim Kardashian” në studion e Rudina Magjistarit

Kliko per me shume info

Rudina Magjistari, një nga ikonat e televizionit, shumë e dashur për teleshikuesit gjatë transmetimit të emisionit të pasdites me emrin”Rudina”.

Ajo herë pas here fton njerëz te fushave të ndryshmë për të folur. Këtë herë ajo kishte të ftuar këngëtaren simpatike Fjolla Morina.

Kliko per me shume info

Prej pak kohësh është kthyer në një bionde sharmante dhe ka habitur moderatoren me këtë ndryshim. E befasuar nga pamja e saj e re Rudina i tha Fjollës se i kujton shumë Kim Kardashian nga flokët bionde.

“Uauu më ka ardhur Kim në studio. Nga flokët i ngjan shumë ndaj them me bindje se më ka ardhur Kim Kardashian në studio”, i tha Rudina Fjollës.

Me ndryshimet që ka bërë së fundmi në pamjen e saj edhe ne mund të themi që Fjolla është bërë si Kim. Në studion e Rudinës, këngëtarja foli për projektin e saj më të fundit që po e çon atë drejt botës së modës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.