Këtë Shën Valentin, Roza Lati ishte në dilemë

Kliko per me shume info

Kur nuk ke të dashur nganjëherë ngushëllimi më i mirë dhe i vetëm është që t’ia bësh vetes një dhuratë për Shën Valentin.

E kështu ka vepruar vitin e kaluar edhe prezantuesja shqiptare, Roza Lati. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram ajo kujtoi që pikërisht sot një vit kishte zmadhuar gjoksin.

Kliko per me shume info

”Mbaj mend vjet për Shën Valentin i bëra dhuratë vetes gjoksin e ri, më profesional, u bë fiks 1 vit. Interneti merrej aq shumë me gjoksin tim, sa i vura dhe emra meqë m’i kishin bërë personazhe. I quajta Ana dhe Nina. Kshu që këtë foto si ta titulloj? Holding my Valentine? Apo… Holding my Ana?”, shkruan ajo me ironi.

Megjithatë moderatorja këtë vit e festoi Shën Valentinin pasi mori një tufë me lule.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.