Kërcënohet me jetë Bella Hadid, arrestohet ndjekësi

Kliko per me shume info

Një individ identiteti i të cilit është mbajtur sekret, prej muajsh ndjek nga pas modelen e famshme Bella Hadid.

37-vjeçari misterioz ka qënduar prej orësh poshtë shtëpisë së saj gati çdo ditë të javës e gjithashtu i ka dërguar email dhe mesazhe kërcënuese.

Kliko per me shume info

Ashtu si Taylor Swift edhe Bella Hadid është kërcënuar me jetë së jo vetëm ajo por edhe familjarët e saj. Edhe pse personi në fjalë ka qenë nën mbikqyrjen e autoriteteve përkatëse ai nuk është arrestuar deri ditën e sotme.

TMZ ka raportuar se 21-vjeçarja ka qenë duke u kthyer në shtëpinë e saj në New York ndërkohë që ka vënë re praninë e personit poshtë apartamentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.