Këngëtari shqiptar përfundon në Prokurori, për çfarë akuzohet?

Kliko per me shume info

Këngëtari më i përfolur në shtypin rozë, Blero duket se po kalon momente të vështira pasi ai është intervistuar nga Prokuroria e Përgjithshme e Prishtinës.

Lajmin e bëri të ditur prokurori i rastit Atdhe Dema. I pyetur për intervistimin e Bleros, emri i vërtetë i të cilit është Blerim Muharremi, prokurori nuk ka dashur të jap shumë detaje.

Kliko per me shume info

“Po ky person është nën hetime, jam në seancë dhe nuk mundem të flasë më tepër”, tha prokurori Dema pa treguar se për çfarë po hetohet këngëtari i njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.