Këngëtari shqiptar e thotë troç: Gruaja ime bëhet xheloze për Eli Farën

Kliko per me shume info

Ai është një nga zërat më të dashur të muzikës populloreshkodrane dhe asaj shqiptare.

Ikona shkodrane e muzikëspopullore, Bujar Qamili ka rrëfyer, një detaj nga jeta e tij personale.

Kliko per me shume info

I ftuar dje në emisionin ”Shiko kush luan”, Bujar Qamilit nuk ja kanë përtuar pyetjet me spec.

Një nga pyetjet pikante që i’u bë ishte se për kë këngatare gruaja e tij bëhej xheloze.

Këngëtari pa hezitur është përgjigjur se këngëtarja është Eli Fara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.