Këngëtari Gena në zi, humbet njeriun e dashur

Kliko per me shume info

Ai është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar dhe të gjithë e njohin si Gena.

Por duket se këngëtari ka humbur dje një njeri të shtrenjtë dhe duket se po kalon momente të vështira.

Kliko per me shume info

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtari në rrjetet e tij sociale, ku ka postur dhe një foto me një mesazh prekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.