Kë po e ironizon Liberta Spahiu?

Kliko per me shume info

Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Prive” në Klan Kosova.

Së fundi Liberta duket se ka ironizuar vajzat e pasura dhe tekat e tyre në Instastorin e saj.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se moderatorja është e dashura e Flori Mumajesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.