“Kam tre ditë që qaj”, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon

Kliko per me shume info

Aktorja Rudina Dembacaj së fundmi ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Kliko per me shume info

Aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës dhe vazhdimisht publikon foto të familjes së saj dhe vogëlushes së ëmbël.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.