Julian Deda uron Shën Valentinin me një fotografi epike!

Kliko per me shume info

Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, ka zgjedhur ta urojë ndryshe.

Ai njihet për batutat e tij plot humor dhe këtë humor duket se nuk e ka lënë as këtë ditë.

Kliko per me shume info

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku duket se është në një lokal kafenejë. ”Gëzuar”, shkruan ai duke pirë sheqer.

Kjo ka bërë që komentuesit e tij të shpërthejnë nga e qeshura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.