Deda kujton dashurinë e parë për Shën Valentin, fotoja që publikon tërheq vëmendje

Kliko per me shume info

Me rastin e 20-vjetorit te Top Albania Radios personazhet e njohur të radios dhe ekranit shqiptar kanë hapur arkivat.

Përvec urimeve ata kanë publikuar edhe fotografi të shumë viteve më parë me kolegë dhe miq të tyre që sot janë emra të njohur në median, skenën dhe artin shqiptar.

Kliko per me shume info

Aktori shkodran Jul Deda ka publikuar një foto, ku kujton kohën kur edhe ai ishte pjesë e Top Albania Radios, të cilën e ka cilësuar si dashurinë e tij të parë radifonike.

“Gezuar 20 vjetorin Top Albania Radio.

Dashuria e pare radiofonike. — with Genc Shkodra and Ermal Mamaqi”, shkruan Deda në dixhiturën që shoqëron foton dhe ku duken se sa të rinj kanë qenë djemtë tashme te njohur te ekranit.

Ajo qe ben pershtypje eshte edhe fakti se Juli nuk permend Gent Zenelajn.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.