Jeta luksoze e Arminës? Berisha: Ajo është blogere. Me reklamime në Instagram nxjerr bukën e gojës

Kliko per me shume info

Sali Berisha teksa ka folur në emisioni “Byro Politike” për ngjarjet më të fundit politike në vend nuk i ka shpëtuar pyetjeve që kanë lidhje me familjarët e tij.

Ka qenë gazetari Baton Haxhiu ai i cili nga politika ka kaluar në show biz, pasi në fund të bisedës tha se i kishte ngelur merak ta pyeste ish-kryeministrin për partneren e djalit të tij, që sipas Batonit ka krijuar imazhin e një personi të pasur.

Kliko per me shume info

Baton Haxhiu: Doktori është njëri prej atyre që flet për varfërinë, si e gjykon jetën e ‘resë’ tane dhe blogeres që e krijon imazhin se është shumë e pasur

Berisha: A e pëlqej unë? Ajo është një blogere.

Unë nuk mund të them tani se nuk duhet të ketë Instagram.

Ajo reklamon rroba nga firmat për tu reklamuar.

Mua më intereson e vërteta. Ajo është një partnere e djalit tim, por nëse gjykohet për reklamat që u bën firmave ajo atë punë ka.

Se bën reklamë dhe siguron të ardhurat mujore nuk besoj se është ndonjë…. unë nuk mund ti them të mos ketë Instagram. Ajo reklamon kundrejt pagesës.

 

1 COMMENT

  1. Haha 😂 sale me reklam nxjer buken e gojes po yt bir me cfar e McKee buken e gojes apo ha nga bike kesaj ato jan lekt qe I vodhet atij populli po ti je kryesori qe populli shqipetar vuan kaq shum Dhe nuk eshte ne Europe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.