Ja kush është personi që u qëllua me armë zjarri sot në Elbasan

Rreth ores 19.40, afër kryqezimit të Cërrikut, është plagosur me armë zjarri pistolete  nga persona ende të paidentifikuar shtetasi R. Ç rreth 23 vjeç, pronar i nje motoservisi.

Shtetasi i plagosur ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Policia e Elbasanit e mbështetur nga FNSH ka ngritur menjëherë pika kontrolli dhe po krehin zona përrreth ku ka ndodhur ngjarja.

LEXO EDHE:  Re të kuqërremta mbi Shqipëri, ja kur largohet pluhuri saharian

Janë shoqëruar disa persona që kanë parë ngjarjen dhe po punohet me intensitet me grup te posaçëm për zbardhjen e ngjarjes.

Grupi hetimor në vendngjarje ka sekuestruar  ne cilësinë e provës materiale armën e krimit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here