Ja çfarë ndodh kur ecën me mbi 100 km/h dhe të zë gjumi në timon…e keqja më e vogël (VIDEO)

Ky është momenti dramatik kur shoferin të cilin e kishte zënë gjumi shmanget nga rruga dhe përplaset në një pengesë metalike me makinën e tij duke ngarë atë në mbi 100 km / h.

David Winkler, 43 vjeç, po voziste në jug të Hungarisë me dy djemtë e tij, kur ai aksidentalisht ra në gjumë në timon.

LEXO EDHE:  Ekzekutohet vrasësi 83-vjecar i dënuar me vdekje
Kliko per me shume info

Pamja dramatike e kilometrazhit tregon makinën e tij duke u tundur, përpara se të përfundojë në anësore të rrugës.

Në shpejtësi 100mph Volvo godet barrierën për një distancë të shkurtër para se të ndalet, me pasagjerët që fatmirësisht ia hodhën të padëmtuar./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here