Ish-Presidentja e Kosovës në prag divorci nga bashkëshorti

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga duket se nuk i ka punët mirë sa i përket aspektit personal.

Sipas asaj që shkruan Prive, “gruaja e hekurt” e politikës shqiptare është në prag divorci nga bashkëshorti i saj.

Kliko per me shume info

Madje ish-Preidentja mësohet se nuk paraqitet në seancat gjygjësore për t’i dhënë fund martesës, dhe pse të dy palët e dinë mjaft mirë së ky është fundi i jetës së tyre bashkëshortore.

LEXO EDHE:  U dyshua për Angela Martinin: Motra e këngëtarit i “merr” emisionin në TCH

Arsyet e ndarjes së çiftit nuk dihen ende.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here