Ish-missi shqiptar lë bashkëshortin e njohur turk dhe niset drejt Shqipërisë

Kliko per me shume info

U duk sikur u harrua, por Dancing With The Stars do nisë sërish rrugëtimin e tij në vizion Plus.

Dhe mesa duket prezantuese, do të jetë një aktore dhe ish-miss shumë e dashur për Shqipërinë, Almeda Abazi.

Kliko per me shume info

Ajo tashmë prej kohësh është martuar me aktorin shumë të njohur turk Tolgahan Sayisman që njihet ndryshe si Cenar.

Duket se spektakli po fillon që tani të marrë ngjyra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.