Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show

Kliko per me shume info

Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë.

Të gjithë e mbajmë mend romancën e saj me Olsin, ish-banorin tjetër të “BB9”.

Kliko per me shume info

Fjorentina Halili pasi shijoi eksperiencën e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka vendosur të marrë pjesë në një reality-show tjetër.

Ish-banorja ka vendosur t’i rikthehet “Big Brother”-it, por kësaj radhe jo në Shqipëri, por në “Grande Fratello” në Itali.

Fjorentina ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet një faqja e “Grande Fratello”, që lajmëron hapjen e audicioneve.

“Do shkoj dhe unë për të dytën herë, por kësaj here do të shkoj në Itali”, shkruan sipër fotos Fjorentina. Nuk e dimë nëse kjo është një shaka nga ana e Fjorentinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.