Ilda trondit rrjetin me foton seksi, tregon linjat si asnjëherë

Kliko per me shume info

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Por këtë herë Ilda ka lënë pa frymë gjithë fansat me linjat fantastike.

Kliko per me shume info

Ajo është shfaqur me një fustan të bardhë që i treon format dhe linjat e harkuara.

Teksa ajo vijon me postimet sensuale dhe provokuese është përfolur për një lidhje të mundshme me demokratin e ri, Klevis Balliu.

Çifti i ka mohuar këto zëra, por në një mënyrë aspak bindëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.