Ilda Bejleri përlotet në studio: Ti e di sa shumë të dua

Kliko per me shume info

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në programet sportive, por Ilda Bejleri duket se do të vijë ndryshe në ekran.

Ajo ishte sot në studion e “Rudina” ku tregoi se ky projekt ka në fokus balerinët më të famshëm shqiptarë dhe të huaj në Europë, të cilët do të vijnë në Tiranë të performojnë në Pallatin e Kongreseve.

Kliko per me shume info

Ndër këta balerinë është edhe vëllai i moderatores, Bledi Bejleri. Ai jeton në Gjermani dhe përmes një videomesazhi të shkurtër surprizoi moderatoren.

“Motra, për një muaj do të vij në Shqipëri, në Pallatin e Kongreseve. Ti tregojmë të gjithëve se kush jemi. Të përshëndes, je motra më e mirë në botë. Nuk kam çfarë të them më tepër, ti e di se sa të dua. Mezi po pres të shihemi në Tiranë”, tha se Bledi në mesazhin e tij.

Nga fjalët e të vëllait, Ilda Bejleri duket se nuk i mbajti dot lotët.

“Lidhja me Bledin është shumë e fortë, ashtu si me të gjithë familjarët. Ne si familje kemi sakrifikuar shumë për njëri-tjetrin. Bledin nuk e shoh shpesh, madje edhe debatojmë. Bledi është 2 vite më i madh se unë, jam shumë e lumtur që kam një vëllai si ai”, tha Bejleri./tvklan.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.