Ilda Bejleri flet për herë të parë për lidhjen me deputetin e PD

Kliko per me shume info

Bukuroshja e njohur e ekranit, Ilda Bejleri u përfol shumë në faqet rozë për marrëdhënien mes saj dhe deputetit te Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

Deri tani asnjëri nuk ka pranuar të flasë rreth kësaj çështje. Por Bejleri ishte e ftuar sot te Rudina, dhe e pranoi se e njihte Balliun.

Kliko per me shume info

Teksa Rudina i tha se janë fotografuar së bashku, ajo tha: “Përderisa na kanë fotografuar, unë dhe Klevisi njihemi. Nuk kam folur për jetën time private dhe nuk është tani momenti”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.