Ija e Besit heq shaminë e bardhë dhe pozon si modele e vërtetë

Kliko per me shume info

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të fotove dhe batutave që ajo poston.

Së fundmi Ija ka postuar një fotografi ku ka pozuar si në modele buzë një liqeni në Tiranë.

Kliko per me shume info

Ajo është veshur si një zonjë e vërtetë, me pallto dhe cizme të zeza ndërkohë që ka hequr nga koka shaminë e bardhë.

Të gjithë e kanë pëlqyer shumë Ijen dhe nuk kanë fund komplimentat në komente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.