I var me litar, babai “monstër” rreh mizorisht fëmijët

Kliko per me shume info

Këto pamje të tmerrshme tregojnë momentin kur një baba rreh brutalisht fëmijët e tij në Indi.

Babai Chain Singh, 33 vjeç, u kap duke rrahur fëmijët e tij gjysmë të zhveshur me një kallam sepse ata duke luajtur u bënë pis.

Kliko per me shume info

Babai ka varur në litarë fëmijët e tij dhe i gjuan me kallam mizorisht si ndëshkim për “gabimin” e bërë.

Babai është arrestuar dhe akuzuar për mizori të fëmijëve, tha policia.

Inspektori Mangi Lal tha: “Ai tha se i rrahu për shkak se hanë baltë dhe ishin bërë pis.

Pamjet u postuan më vonë nga një person i panjohur, duke bërë që autoritetet të ndërhyjnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.