I shau gatimin e pulës, reagimi i këtij kuzhinieri gjaknxehtë nuk pritej (FOTO)

Kliko per me shume info

Një kuzhinier i nevrikosur i hodhi pluhur të nxehtë djegës në sytë e një klienti që u ankua për pulën e gatuar të cilën e quajti ‘të ashpër dhe gome’, një gjykatë që dëgjoi sot.

Kamrul Islami, 47 vjeç, thuhet se hodhi pluhurin djegës në fytyrën e David Evans, 47 vjeç, i cili ishte në një natë me gruan e tij në Tonypandy, Rhondda, South Wales.

Kliko per me shume info

Një gjykatë dëgjoi se z. Evans dhe bashkëshortes së tij, Michelle, 48 vjeç, iu thanë fjalë fyese pasi ata u ankuan për fillestarët e tyre në restorantin Prince of Bengal.

Z. Evans i tha policisë se si e ndoqi Islamin në kuzhinë për të kërkuar një falje dhe tha se pluhuri ishte hedhur tek ai.

Islami pretendon se ai e hodhi pluhurin në mbrojtje vetjake, pasi z. Evans ‘formoi një grusht “sikur do ta godiste atë./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5353561/Raging-curry-chef-threw-burning-chilli-powder-face.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.