I bie veshja në mes të turmës, mbretëresha e karnavaleve mbulon pjesën intime me dorë (VIDEO)

Një mbretëreshë e karnavaleve pësoi një mosfunksionim të të veshmbathjes mbrëmë pasi copa me të cilën ishte mbuluar i ra ndërsa ishte duke bërë paradë përpara turmave.

Tarine Lopes, ylli i shkollës samba X-9 Paulistana në Sao Paulo, luajti me guxim në vallëzim ndërsa mbante pëlhurën e rënë në vend me dorën e majtë.

Kliko per me shume info

Në një moment ajo u kthye dhe vallëzoi duke kthyer pjesën e mbrapme në kamera – duke zbuluar se sa e guximshme ishte veshja e saj – në një përpjekje të kotë për të rregulluar rripin e shiritit të gjelbër./lajmifundit.al


LEXO EDHE:  "Fetus i abortuar por ende gjallë, fotoja që po bën xhiron e rrjetit"
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here