I asfiksuar nga gazi, gjendet i pajetë burri në Tiranë

Kliko per me shume info

Një burrë i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij në zonën e zonën e Yzberishtit në kryeqytet një ditë më parë.

Sipas burimeve policore, viktima është 84-vjeccari N.N., i cili jetonte i vetëm.

Kliko per me shume info

Nga veprimet e kryera rezultoi se ky shtetas nga pakujdesia kishte lënë hapur bombolën e gazit dhe nga asfiksia ka ndërruar jetë, njofton Policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.