Hyn për të vjedhur biznesin, hajduti ndalon për të parë pornografi

Kliko per me shume info

Një hajdut që hyri për të vjedhur në shtëpi në Los Angeles nuk e ka marrë aspak me nxitimi.

Ai ka marrë pak kohë për të pirë duhan, për të karikuar telefonin, madje për të parë edhe pornografi. Pronarët e parukerisë jetonin në një apartament një kat lart biznesit.

Kliko per me shume info

Ndërsa gruaja kishte zbritur në katin e mëposhtëm për të bërë çaj gjeti burrin e ulur në kompjuter duke parë pronografi dhe duke u masturbuar.

Lisa Mirizzu bërtiti sapo e vuri re 28 -vjeçarin Alan Estrada, duke nxitur burrin dhe djalin e saj që të zbrisnin poshtë.

Ai u përpoq që të largohej po djali i çiftit, Giovanni arriti që ta ndalonte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.