Humb kontrollin e automjetit, 24-vjeçari përfundon në lumin Osum

Një 24-vjeçar ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar në lumin Osum.

Bëhet fjalë për shtetasin Klajdi Selenica, i cili ka marrë plagë në trup dhe është dërguar menjëherë në spital.

Kliko per me shume info

Ende nuk ka informacione të sakta për gjendjen shëndetësore të 24 vjeçarit. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qënë moti i keq.

LEXO EDHE:  Opozita surprizon Saimir Tahirin pas rikthimit në Kuvend, Berisha e filmon live me celular

Policia po punon për zbulimin e shkaqeve të vërteta të ngjarjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here