Humb jetën në aksident kryeinspektori i Shëndetit në Kukës

Kliko per me shume info

Humbet jetën në aksident Kryeinspektori i degës së ISHSH Qarku Kukës Petrit Shehu.

Lajmin e rende e ka dhene Inspektorati shtetëror Shëndetësor dhe kreu i ketij Intitucioni Eltar Deda.

Kliko per me shume info

“Me hidhërim të madh njofton se më datë 2 shkurt 2018 humbi jetën në një aksident rrugor Petrit Shehu, kryeinspektori i degës së ISHSH Qarku Kukës.
Në këto momente të vështira i shprehim ngushëllimet më të ndjera familjes së Petritit. Dhimbja është shumë e madhe dhe nuk mund të shprehet me fjalë.
Të qoftë dheu i lehtë kolegu dhe miku ynë Petrit …..”, shkruan Deda ne Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.