Horror/Nuk duroi dot faktin që e la, djali ther studenten 75 herë me thikë (FOTO)

Familja e një studenteje universitare që u godit 75 herë me thikë nga ish-i dashuri i saj obsesiv, tha se ata janë duke u përballur me “një jetë dhembjeje, ankthi dhe humbjeje” pasi ai u burgos për të paktën 26 vjet sot.

Joshua Stimpson kishte postuar mesazhe të bezdisshme rreth Molly McLaren në Facebook para se ta sulmonte atë në një park të shitjes me pakicë në Chatham, Kent, verën e kaluar.

LEXO EDHE:  Skandal në Itali, edukatorja godet me pantofla fëmijën, e bëri edhe 45 herë të tjera
Kliko per me shume info

Zonjusha McLaren kishte kontaktuar dy herë policinë lidhur me sjelljen e ishit të saj, herën e dytë më pak se një javë para vdekjes së saj, por ai injoroi paralajmërimet e oficerëve për ta lënë atë të qetë.

Juria hodhi poshtë pretendimet e tij për përgjegjësinë e zvogëluar për shkak të çrregullimeve bipolare dhe e dënoi atë për vrasje sot./lajmifundit.al

LEXO EDHE:  Avionët turq rrethojnë helikopterin e Kryeministrit Tsipras

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5352891/Double-glazing-worker-GUILTY-Molly-McLaren-murder.html

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here