U rrëzua nga tribuna e stadiumit, vëllai i Tefik Osmanit niset me helikopter drejt Tiranës

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme në ndeshjen e Skënderbeu-Flamurtari, ndodhi diçka e pazakontë, pasi në momentin e golit të shënuar nga Muzaka, vëllai i lojtarit Tefik Osmani, gjatë festimit ka rënë nga tribuna duke pësuar dëmtime në kokë.

Ngjarja ndodhi dje rreth orës 19:40, kur ndeshja ishte në minutën e 83, duke shkaktuar panik dhe Sokol Osmani u dërgua me urgjencë në spital.

Kliko per me shume info

Gjendja e tij është e mirë, por për kontrolle të mëtejshme sot është është dërguar me helikopter drejt Tiranës.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.