Habit miliarderi shqiptar, ja si preferon ta kalojë Shën Valentinin

Kliko per me shume info

Një nga djemtë më të përfolur të showbiz-it, kryesisht për stilin e tij luksoz të jetesës, Fatmir Hysebelliu më në fund na ka treguar se si do ta kalojë festën e të dashuruarve.

Këtë e ka bërë përmes një postini në rrjetin social Instagram, ku i riu ka treguar se 14 shkurtin do ta festojë i vetëm dhe tashmë ka berë edhe rezervimin.

Kliko per me shume info

Po si nuk gjendet një vajzë për të deri më 14 shkurt? Sigurisht që e gjitha kjo ka qenë një formë shakaje ose një mënyrë për të treguarvse është single…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.