Habit Bleona! Fotografohet krah avokatit të Donald Trump

Kliko per me shume info

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti surprizon çdo ditë. Kësaj radhe ka arritur të “çudisë” akoma edhe më shumë.

Në Instagramin e saj ajo hedh çdo aktivitet që bën në jëtën e saj.Së fundmi Bleona ka postuar një foto me avokatin e DonaldTrump, Mark Kasoëitz.

Kliko per me shume info

Të gjithë me siguri i keni bërë vetes këtë pyetje: “Çfarë është Mark për Bleonën?”

Komenuesit kanë filluar të bëjnë ironi për marrëdhënien e tyre. Por Bleona ka treguar se e konsideron mik mjaft të mire dhe si familjen e saj.

“Nëse do të fitosh një betejë duhet të zgjedhësh armën e duhur! Vetëm po ua them … #Family” , -shkruan Qereti. Epo fenomeni Bleona di gjithmonë të na lerë pa fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.