Gruaja e Greyt se ka parë akoma “Fifty Shades”

Kliko per me shume info


Aktori Jamie Dornan njihet botërisht për rolin e tij Christian Grey në seritë e parë.

Por ka ende një person që nuk e ka parë ende atë në film, dhe bëhet fjalë për gruan e tij në jetën reale, Amelia Warner.

Kliko per me shume info

“Mendoj se ajo është e dashuruar më shumë me mua se me atë djalë”, ka thënë Dornan në emisionin e Ellen DeGeneres. “Ajo nuk e ka parë filmin”, ka thënë ai.

Dornan, për të cilin thuhet se shpesh se është i afërt me fansat, të cilët e shohin fillimisht si karakteri i Greit, nuk ndihet rehat nga këto perceptime. “Kaloj panik, dhe nuk di si tu përgjigjem. Unë nuk jam si ai”, ka thënë Dornan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.