Gruaja e Ardit Gjebresë, Anila ka ditëlindjen, urimi special i Jonit

Kliko per me shume info

Bashkëshortja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Anila Beko feston sot ditëlindjen.

Djali i saj Jon Gjebrea, ka zgjedhur ti bëjë një urim emocionues. ”Gëzuar ditëlindjenmotra ime e madhe, dhe gruajamë e fortë që unë njoh”, shkruan ai.

Kliko per me shume info

Siç duket mardhënia e tyre duhet të jetë speciale pasi ai nënën e tij e sheh si nje motër të madhe.

Kujtojmë se Joni sapo zyrtarizoi lidhjen e tij me bukuroshen Merlin Haxhiymeri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.