Greta Koçi bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon live

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private.

Greta ka ditur të jetë gjithmonë e rezervuar. Por Greta Koçi ka qënë gjithmonë një nga vajzat e shoëbizit shqiptar që është komentur për ndërhyrje në pjesë të ndryshme të trupit dhe fytyrës së saj.

Kliko per me shume info

Por thuajse asnjëra prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Megjithatë Greta Koçisapo e theu këtë ”rregull” duke publikuar videon ndërkohë që po bën vetullat.

LEXO EDHE:  E kritikuan për kilet e tepërta, Jul Deda merr vendimin e madh

Edhe ne nuk prisnim që këngëtarja të bënte publike ndonjë ndërhyrje tjetër

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here