Grekët apo shqiptarët, cilët janë më të mirët në shtrat? Ja si përgjigjet Anxhela Peristeri

Kliko per me shume info

Të shtunën mbrëma këngëtaren Anxhela Peristeri do ta shihni të ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku i është dashur që t’u përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme.

Duke qenë se Peristeri ka jetuar vite të tëra në Greqi, asaj i kanë bërë pyetje se cilët janë më të mirë në shtrat, meshkujt shqiptarë apo ata grekë?

Kliko per me shume info

Teksa moderatorja e emisionit, Luana Vjollca ka treguar të ftuarit e radhës nëpërmjet një videoje, shihet edhe momenti i pyetjes që i është bërë Anxhelës.

Këngëtarja e cila po korr shumë sukses së fundmi, nuk ka ngurruar që të përgjigjet menjëherë dhe pa asnjë mëdyshje: “Qyqja, po shqiptarët mi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.