Grabitje në Fier, gruas i rrëmbehet çanta me para

Kliko per me shume info

Një grua ka rënë pre e një grabitje në Fier. Sipas policisë lokale, ora shënonte rreth 18:35, kur gruas M.J., në momentin që ka dalë nga dyqani i këmbimit të valutës në lagjen “Apollonia”, dy persona i kanë marrë çantën me një sasi lekësh dhe janë larguar.

Burime policore shtuan se dy autorët ishin me kapuç.

Kliko per me shume info

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si edhe është ngritur grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve, njoftoi Policia e Fierit.

Nuk bëhet ende e ditur shuma e grabitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.