Grabitet biznesi në Tiranë

Një dyqan ka rënë pre e grabitjes gjatë natës mes të dielës dhe të hënës në Tiranë.

Në rrugën “Qemal Stafa”, është thyer xhami i dyqanit të një kompanie private, me menaxher shtetasin O.T., ku sipas deklarimeve të O.S. në polici, janë marrë telefona celular dhe sende të tjera.

Kliko per me shume info

Aktualisht po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEXO EDHE:  Tropojania i dhuron mëlçinë një babai dhe i shpëton jetën

Sakaq po bëhet këqyrja e kamerave të sigurisë, për të zbuluar më shumë mbi ngjarjen si dhe për të identifikuar autorët.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here