Gjendet gomonia me drogë në Vlorë, dyshohet se tërhiqej nga mjeti që u gjet i zhytur

Kliko per me shume info

Foto Ilustruese

Një gomone me drogë është gjendur ditën e sotme pranë Petroliferës në qytetin e Vlorës.

Nga raportimet e para, dyshohet se gomonia tërhiqej nga mjeti që u gjet i zhytur, pasi kishte ngecur në cekëtinën e Plazhit të vjetër nga ngarkesa e madhe me kanabis.

Kliko per me shume info

Gomonia e gjetur është 5 metra dhe ndodhej rreth 1 kilometër larg bregut.

Kujtojmë që në makinën e mbytur në det janë gjetur disa dokumente të një shtetasi shqiptar që të cilat mund të çojnë dhe në zbulimin e kësaj ngjarjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.