Gjirokastër, kapet pas dy orësh i burgosuri që u arratis nga gjykata

Kliko per me shume info

Zgjati vetëm dy orë arratia e 24 vjeçarit që u arratis nga Gjykata e Apelit e Gjirokastrës. Policia ka bërë arrestimin e shtetasit Saimir Ahmeti ne zonen muzeale, ku dhe ishte fshehur.

I burgosuri shpëtoi nga duart e policisë rreth orës 12:00, pak minuta para se të niste procesi gjyqësor ndaj tij,

Kliko per me shume info

Saimir Ahmeti ishte arrestuar për llogari të komisariatit të Sarandës dhe kishte apeluar masën e sigurisë.

Para se të futej në gjyq mësohet se ka kërkuar që të shkonte në tualet dhe u ka kërkuar rojeve t’i hiqnin prangat

24 vjeçari i cili akuzohej për përndjekje të bashkëshortes së tij ka përfituar duke u arratisur për tu kapur më pas sërish nga policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.