Gjergj Leka i dedikon këngë surprizë Rudina Magjistarit

Kliko per me shume info

Këngëtari Gjergj Leka ka surprizuar moderatren Rudina Magjistari në emisionin e saj.

Ai i ka dedikuar një këngë që duket se Magjistarin e ka lënë me ”gojë hapur”!

Kliko per me shume info

Në këngë Leka e ka cilësuar Rudina Magjistarin ‘yll nga qielli’ dhe ka nxjerrë edhe foto me burrin e saj.

Kjo e ka emocionuar tepër Rudinën e cila e ka falënderuar atë dhe është shprehur e çuditur që në këtë dedikim ishte pjesë edhe stafi i saj të cilët duket se ja kanë mbajtur  të fshehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.